604 123 511
eliasova.jitka@seznam.cz
Dle domluvy
Reflexní poradna plosky nohou

1 hod / 600 Kč

Reflexní poradna + energetické ošetření těla

1,5 hod / 900 Kč

Kraniosakrální balancing formou komplexní harmonizace

1000 Kč

Reflexologie ukazuje na příčiny zdravotních potíží, akutních i chronických a pomáhá je uzdravit. Aktivizují se nervová zakončení a nově startuje energie celého organismu. Spojte se opět se svým Božským ohněm a vaší podstatou.

V poradenství nabízím vědomé propojení v rámci rodového systému a rodinných tradic, ve kterých jsme vyrůstali. Často si bohužel přebíráme rodinné zátěže našich předků v blahé nevědomosti. Marně pak žehráme na genetické dispozice, jde o převzaté vzorce chování a emoční zátěže získané přenosem od našich rodičů i prarodičů /z pramenů víme, že až 7 generací dozadu/. Uvolnit se můžeme pochopením a uvolněním ze všech nevědomých programů jednoduše tím, že je vyneseme na povrch a pojmenujeme.

Celková vnitřní a vnější očista těla velmi propojená s psychosomatikou. Spojitost se starými Řeky a kalokagathia (vnitřní a vnější krása). Největší síla v komplexnosti.

Kraniosakrální balancing docílí rozpouštění fyzických bloků a odstranění uzamčených emocí navozením stavu hluboké relaxace a uvolnění. Cíleno je na aktivaci vlastních samoléčebných schopností těla. Zlepšuje funkci mozku a míchy a zvyšuje imunitu.

 

Systemický pohled na rodinné, partnerské a jiné vztahy.

Náhled na rodinný systém, různé úhly pohledu a ujasnění, kde je „to“ místo, odkud mohu být a žít v rovnováze a naplnit své poslání.

Otázka partnerství a zdraví, pracovních vztahů, finančních přesvědčení.

Vaše fáze života, tam kde jsem, pohyb novým směrem, rozpuštění omezení a bloků, které mě drží na místě.