604 123 511
eliasova.jitka@seznam.cz
Dle domluvy

První kurz reflexní terapie jsem absolvovala před 16 lety. Hledala jsem způsob uzdravení sebe sama a klasická medicína mi nabízela stále stejné varianty /ne/léčení.

Roku 2008 jsem prošla rekvalifikačním masérským kurzem, abych si osahala lidské tělo a uvědomila další souvislosti fyzického a duševního nastavení. Následovalo mnohaleté sebevzdělávání s rozličnými lektory na seminářích a praktických kurzech, kdy jsem si řešila své bolístky na fyzickém těle i rozklíčování svých emočních schémat z původní rodiny. Zásadním mezníkem mého života byla měsíční stáž v Číně v rámci studia tradiční čínské medicíny v roce 2010.

Další etapa poznání probíhala skrze tříleté psychostudium pod vedením zkušeného Jiřího Adamce v Brně pod filozofickým seminářem. Velmi mě rozebral a znovu poskládal roční výcvik v konstelačních dovednostech s báječným Janem Bílým, který mi ukázal velmi laskavý a zároveň odvážný postoj k této příznivé metodě. Vše se propojilo v rajském koutě na Bali, konstelační práce a jóga v "balení dovolené" na vlně ženských energií. Vše, čeho jsem se dotkla, nabízím i Vám při reflexní terapii, celkovém energetickém ošetření Vašeho těla, protože všichni jsme jedno Božství. Tedy vítejte!